red sticks asasin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

red sticks asasin

role play real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Mereu simt că stă ascuns după umerii mei şi îmi şopteşte ...

In jos 
AutorMesaj
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

Mereu simt că stă ascuns după umerii mei şi îmi şopteşte ... Empty
MesajSubiect: Mereu simt că stă ascuns după umerii mei şi îmi şopteşte ...   Mereu simt că stă ascuns după umerii mei şi îmi şopteşte ... Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 8:50 pm

- Nu ai ce căuta aici, Rebecka. Nu ai ! E biroul omului ăla, pardon...profesorului! Dar dacă directorul te trimite după hârtii din biroul lui, ce faci, Becka?! Şi...nu e normal să vorbeşti singură, apropo.
Rebecka se uita lung în jurul ei. Puteai spune că e un fel de copil - adult. Nu voia să caute în sertarele omului, dacă se supăra după sau dacă, mai rău, o acuza de cine ştie ce tâmpenie pe care ea nici nu ştiuse ca o făcuse ? Rebecka îşi subţiază buzele, încruntându'se şi trage aer adânc în piept. Se dă un pas în spate, tuşeşte de trei ori sec, din cauza ţigărilor şi după întinde mâna în spate pentru a atinge clanţa.
Sus In jos
 
Mereu simt că stă ascuns după umerii mei şi îmi şopteşte ...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
red sticks asasin  :: Cămin . :: Birourile profesorilor . :: TRAS CU ARMA . :: Birou - John Reeves .-
Mergi direct la: