red sticks asasin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

red sticks asasin

role play real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Biroul ''Antrenamente''

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Akarai Riku
Profesor
Profesor
Akarai Riku


Mesaje : 58
Data de inscriere : 24/08/2011

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:10 am

Inca o zi obositoare pentru Riku, inca o durere de cap. Statea la biroul lui, cu leptopul in fata, planificand diverse lucruri, ocupandu-si putinul timp liber ce-l avea acum. Era terminat de la orele de antrenamente iar programul lui nu se apropia nici macar de sfarsit. Totusi ii placea ceea ce facea acum, avand sperante ca intr-o zi va gasi pe cineva, un elev, care sa fie mai bun decat a fost el, avand grija sa dea tot ce avea el mai bun atunci cand antrena pe cineva.
Sus In jos
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:14 am

- Deranjez ? se aude un glas catifelat, plăcut, apoi chipul lui Becka se face observat în încăpere. Deschide încet uşa şi trage aer adânc în piept, intrând cu paşi micuţi în birou, în timp ce îl privea pe profesor cu ochii mari, albaştri şi profunzi, ce străluceau jucăuşi, ca de fiacare dată. Spera cu tărie că nu îl deranja, voia să se antreneze şi singură...ei bine, se săturase să facă acelaşi lucru mereu si să aibă acelaşi rezultat prost.
Sus In jos
Akarai Riku
Profesor
Profesor
Akarai Riku


Mesaje : 58
Data de inscriere : 24/08/2011

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:18 am

Isi indrepta imediat privirea taioasa, cum ii era felul, spre usa, schitand un zambet. Ca profesor trebuia acum sa se poarte dragut cu elevii desi uneori ii era cam greu.
-Nu, nu deranjezi. I-a loc.
Spuse facand semn spre scaunul din fata biroului. Se lasa pe spate dupa ce isi inchise leptopul, privind-o atent pe fata. O recunoscu imediat ce aceasta intra pe usa, avand cursuri la care participa si ea, uneori.
-Cu ce te pot ajuta Rebecka?
Sus In jos
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:22 am

- Ştiu că va suna de parcă sunt fraieră, sau că nu ştiu să mă descurc singură, dar...aţi vrea să mă ajutaţi în legătură cu antrenamentul? Ufhm...doar dacă puteţi şi aveţi timp, desigur !
Becka îl priveşte printre gene pe profesor, în timp ce se aşeza pe scaunul din faţa acestuia. Îşi dă părul mătăsos de pe umeri, schiţează un zâmbet mic şi tare finuţ în colţul gurii, apoi înghite uşor în sec. Purta un tricou marg, uşor băieţos, dar era de fete, se vedea clar asta şi pantaloni negri, scurţi din blug. Arăta bine aşa, cu stilul ei dezordonat şi mai deloc elegantă. O făcea să iasă în evidenţă printre altele zece mii.
Sus In jos
Akarai Riku
Profesor
Profesor
Akarai Riku


Mesaje : 58
Data de inscriere : 24/08/2011

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:30 am

-Stai calma, ma bucur cand elevii imi cer ajutorul si inteleg ca, daca vor sa realizeze ceva, trebuie sa se lase indrumati de catre cineva ce se pricepe. Am sa te antrenez bucuros si ti-as fi recunoscator daca nu a-i mai face-o singura. Te poti rani, sti, si nu e ceva placut, apoi o sa fie vina mea.
Spuse cu un ton calm, cu vocea lui groasa, continuand sa o priveasca cu atentie pe fata cum facea de obicei. Isi freca usor tamplele caci durerea de cap si oboseala nu-i dadeau deloc pace, insa rezista destul de bine, iar medicamentele le ura din suflet asa ca nu vroia sa auda de vre-o una.
Sus In jos
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:36 am

- Ştiu că nu ar trebui să le fac singură, dar...ridică încet din umeri. Nu mai ştia ce să spună. Toată viaţa ei fusese independentă şi orgolioasă până în măduva oaselor, iar acum...să ceară ajutor era de parcă cineva îi dădea o palmă peste faţă.
Îşi păstrează zâmbetul obişnuit ei, privirea sclipitoare şi îşi trece o mână prin păr, ca mai apoi să'l strângă într'un coc uşor dezordonat.
- Vă...vă mulţumesc! Şi dacă îmi permiteţi să spun, păreţi puţin obosit, îi zice Bekca pe un ton calm, catifelat şi îl priveşte atentă.
Sus In jos
Akarai Riku
Profesor
Profesor
Akarai Riku


Mesaje : 58
Data de inscriere : 24/08/2011

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:47 am

Zambi amuzat cand auzi remarca fetei. Chiar atat de obosit parea? Intr-adevar, era insa nu vroia sa o si arate dar o facu-se deja din pacate.
-Nu-ti face griji, sunt putin obosit insa nu-i nimic neobisnuit pentru mine. Am avut doar un program incarcat, atata tot. Acum, trecand la ale noastre, vom incepe antrenamentul maine de dimineata, caci atunci sunt liber. La 7 sa fi in sala, echipata si pregatita. Nu am sa te menajez doar pentru ca esti fata, sti asta, nu?
Continua sa o priveasca, lasand un ranjet strengaresc sa-i apara in coltul gurii.
Sus In jos
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:52 am

- Nici nu am nevoie de aşa ceva!
Tonul i se schimbă brusc cu remarca profesorului. Doamne, cât ura oamenii care ziceau ' e fată, nu poate să facă aia' . Dar ea, spre deosebire de alte domnişioare, făcuse nu mai sporturi de băieţi, crescuse pe lângă unii nu prea civilazaţi, învăţase cum şi unde să omoare dacă era nevoie de la un bărbat care o tratase ca un băiat din sute de puncte de vedere, dacă dăm la o parte remarcile perverse. Rare, dar mereu enervante.
- Mâine la şapte, OK ! dădu încet din cap şi apoi dă să se ridică, zâmbiind încet în colţul gurii, în timp ce'l privea pe profesor.
Sus In jos
Akarai Riku
Profesor
Profesor
Akarai Riku


Mesaje : 58
Data de inscriere : 24/08/2011

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:56 am

Zambi multumit, lasandu-se si mai pe spate. Avea sa scoata untul din fata la fel cum facea cu toti ceilalti, unii mai avansati decat altii. Isi inchise ochii, trecandu-si o mana peste ei, frecandu-i. I-ar prinde bine un somn acum insa inca mai avea treaba. Insa un masaj chiar nu suna deloc rau insa de unde sa faca rost de unul cand asistenta lui nu era de gasit? Ar fi putut-o ruga pe ea si s-ar mai fi relaxat putin dar acum degeaba spera. O privi pe fata cand aceasta se ridica, lasand-o in pace, intorcandu-se cu scaunul la geamul din spatele lui, privind cum soarele apunea.
Sus In jos
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 10:02 am

- Vreţi...aţi vrea...- sper să nu sune ca o propunere indecentă sau ieşită din comun ! - să vă fac un masaj ? îl întrebă, înainte de a se întoarce pe călcâie. Îşi lăsă mâinile pe lângă trup şi zâmbi încet, în colţul gurii, în timp ce îl privea pe profesor atentă, printre genele dese şi lungi.
Ştia să facă masaj. Se pricepea extrem de bine şi puteai spune foarte uşor că face magie cu degetele alea lungi, ce păreau de pianistă, deşi nu atinsese în viaţa ei un pian.
Îşi muşcă buza inferioară şi se apropie de bărbat cu paşi micuţi, chiar timizi, în timp ce îşi drese uşor glasul.
Sus In jos
Akarai Riku
Profesor
Profesor
Akarai Riku


Mesaje : 58
Data de inscriere : 24/08/2011

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 12:00 pm

Ranji larg, acele cuvinte mangaindu-i auzul. Deci mai era un strop de fericire si pentru el, nu? Iar acel strop venea din partea fetei.
-Nu m-ar deranja deloc.
Spuse fara sa se intoarca cu fata la fata, mentinandu-si privirea inainte si ranjetul pe buze, asteptand ca fata sa inceapa. De ceva timp nu avusese parte de un masaj si spera ca de data asta sa se poata relaxa si el. In plus, la ce bine arata Rebecka, putea spune ca i se face doua favoruri de-odata, avand in vedere mintea perversa ce-o avea Riku.
Sus In jos
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 1:15 pm

- Erm...bine-atunci ! îngână ea ceva mai...senină, dacă putea spune aşa şi veni în spatele acestuia. Îşi aşeză mâinile pe umerii lui, iar încetul cu încetul începu să îi facă masaj. Chiar ştia ce făcea. Chiar lucra cu 'magie' . Îl priveşte atentă printre gene, înghiţind uşor în sec, apoi îşi trece vârfurile degetelor peste ceafa lui, în jos spre şina spinării şi trage aer adânc în piept, zâmbiind încet în colţul gurii.
- Să-mi...să-mi spuneţi dacă nu fac ceva bine, îi spuse ea pe un ton catifelat şi continuă masajul.
Sus In jos
Akarai Riku
Profesor
Profesor
Akarai Riku


Mesaje : 58
Data de inscriere : 24/08/2011

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 7:48 pm

Isi inchise ochii, lasandu-si simturile alintate de mainile fetei. Era grozav si nimic mai mult! Deja se indragostite de masajul asta, neintelegand cum de fata putea sa-l faca sa se relaxeze atat de repede. Ranji multumit, fiecare muschi fiind relaxat la maxim.
-E foarte bine. Te rog, nu mai fi incordata, destinde-te si simta-te in largul tau.
Nu-i placea ca fata era asa incordata in prezenta lui. Il facea sa se simta ciudat, ca si cum ar retrai trecutul cand oamenilor le era frica de el din cauza ca era cel mai bun asasin, iar asta detesta din suflet. Ii placeau persoanele copilaroasa si deschise.
Sus In jos
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 7:51 pm

- Sunteţi profesor, nu prea am cum...râse încet şi cristalin Becka, clătinând uşor din cap, ca mai apoi să zâmbească mulţumită. Continuă să îi facă masajul în stilul propriu, magic, ce relaxa pe oricine şi îl privi atentă pe bărbat, timp în care de data asta îşi schimbase zâmbetul într'unul mai dulce şi relaxat. Doamne, ce-ar fi vrut să bea vina cum sau să fumeze o ţigară ! Dar nu putea, plus nici nu credea că proful avea vin sau măcar ţigări în birou. Adică, LOL, ce profesor normal la cap ar avea aşa ceva în birou ? Poate el...dar nu putea să'l întrebe aşa ceva.
Sus In jos
Akarai Riku
Profesor
Profesor
Akarai Riku


Mesaje : 58
Data de inscriere : 24/08/2011

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 6:34 pm

-Nu gandi asa. Mai intai de toate sunt om, iar apoi profesor. In plus, sa fim seriosi, nu sunt un profesor bosorog ca sa zici ca trebuie sa stai drepti in fata mea. Relaxazea-ta si simta-te in largul tau.
Spuse pe un ton calm, vocea-i groasa rasunand in linistea ce se asternu in incapere. Profita din plin de masajul asta, intrebandu-se cum va rezista fara el de-acum incolo. Daca ar fi avut parte de asa ceva in fiecare seara, inainte sa se culce cand era terminat de la antrenamente, atunci ar fi fost un om foarte fericit.
Sus In jos
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 6:37 pm

- Mă scuzi...scuzaţi că vă întreb, dar...erm, aveţi vin sau vreo ţigară ? Adică, Doamne...râde cristalin, un râs minunat, de care nu te săturai niciodată, încât ţi-ai fi dorit să îl auzi în fiecare zi, noapte, secundă. Nu conta, râsetul ei plin de voieşie şi tare dulce mângăia sau alina cu căldură orice ureche.
Clătină din cap uşor, sperând că nu va crede despre ea că era cine ştie ce destrăbălată, plus nu mai fumase de ceva timp, de când era cu Suhoon, care nu o lăsa să pună gura pe ţigară. Îi era dor de vechile ei prietene.
Sus In jos
Akarai Riku
Profesor
Profesor
Akarai Riku


Mesaje : 58
Data de inscriere : 24/08/2011

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 6:46 pm

-Ah, in sfarsit o eleva pe placul meu!
Se ridica de pe scaun, apropiindu-se de un micut dulap care era defapt un frigiser special de vinuri. Se lasa pe vine, deschizandu-l, scotand de-acolo un vin foarte bun, luand apoi doua pahare dupa ce inchise frigiderul.
-Brunello di Montalcino - Biondi Santi 1985. Nu il mai gasesti de mult pe piata.
Spuse cu un ranjet larg caci el era un impatimas al vinurilor rare. Puse paharele pe birou, turnand in ele, intanzandu-i unul fetei, tigarile fiind langa sticla de vin.
-Sper sa-ti placa.
Sus In jos
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 6:54 pm

- Black Magic aţi băut vreodată ? Este genial şi în trecut, se spunea că este vinul 'celor întunecaţi' , adică ai vampirilor sau mă rog, creaturile astea şi că a fost creat de vrăjitoare pentru a'i ajuta să supravieţuiască atunci când nu aveau sânge!
Da, se documntase, din cauza faptului ca vinul era negru, unul senzual şi ai fi spus că era 'catifea' lichidă. Era unul atrăgator.
- Mulţumesc, adaugă după şi i'a paharul, gustând din vin. Îi plăcea, după zâmbetul finuţ şi senin ce îl avea pe chip.
Sus In jos
Akarai Riku
Profesor
Profesor
Akarai Riku


Mesaje : 58
Data de inscriere : 24/08/2011

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 6:59 pm

-Am avut 3 sticle din vinul ala. Da, am auzit si eu de el si de trecutul sau. Interesant vin, nu gluma.
Se aseza la locul lui, luand o gura din vin. Meritase fiecare banut pe care-l cheltuise pe el. Isi aprinse o tigare, stand relaxat, dandu-i un mesaj asistentei lui in care-i spunea ca nu vroia sa fie deranjat. Asa putea profita mai mult de timpul de relax pe care-l avea, fara sa mai fie deranjat de cine stie ce tampenie facuta de elevii lui. Mai lua o gura din vin, simtindu-si corpul invadat de o placere calda ce-o oferea aroma acestuia.
Sus In jos
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 7:08 pm

- Trei...? Eu încă mai am ! Tata era...este...era, ma rog...furnizor ! îi spune, deşi sclipirea ochilor ce rămân hipnotizanţi şi senzuali se stinge când aduce vorba de acel bărbat 'numit' tată. Se aşează pe un scaun, încet, picior peste picior şi trage aer adânc în piept, în timp ce ia o ţigară. Şi'o aşează între buze cu grijă, cu mişcări deşi simple , ale dracului de atrăgătoare şi încearcă să o aprindă, deşi nu îi merge. Se încruntă uşor, surâde amuzată şi continuă 'jocul' . Nici nu voia să se gândească la faţa iubitului ei în caz că ar afla de asta. Nici nu voia, nici nu îndrăznea de fapt.
Sus In jos
Akarai Riku
Profesor
Profesor
Akarai Riku


Mesaje : 58
Data de inscriere : 24/08/2011

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 7:12 pm

Ii lua bricheta din mana, aprinzand-o cu usurinta, punand-o jos cand fata isi aprinse tigarea, retragandu-se la locul lui caci se intinse pentru asta. Se lasa mai pe spate, privind-o patrunzator pe fata, parca incercand sa-i citeasca sufletul, fiind un obicei de asisin al lui.
-Mie mi-au fost de-ajuns atatea. Ma plictisesc repede de multe lucruri, iar daca nu schimb vinurile, atunci nu are rost sa ma numesc impatimas al lor.
Trase adanc un fum din tigare, expirandu-l brutal cum facea mai tot timpul. Se intoarce pe-o parte cu scaunul, privind ganditor pe geam.
Sus In jos
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeVin Aug 26, 2011 7:29 pm

- Adevărul e că am băut decât o dată, în rest...nu m-au mai interesant, ridică uşor din umeri şi după îi mulţumeşte amabilă pentru că îi aprinsese ţigara. Se uită atentă la el, printre gene, dar nu îl lasă să îi vadă sufletul. Sclipirea acea aparte a ochilor ei revine şi rămâne ca o perdea, pentru a o proteja pe Rebecka de cei care încercau să se uite în 'sufletul' ei. Clatină din cap uşor, apoi se uită pe fereastră şi trager un fum cu poftă, surâzând uşor amuzată.
Sus In jos
Akarai Riku
Profesor
Profesor
Akarai Riku


Mesaje : 58
Data de inscriere : 24/08/2011

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 8:59 pm

-Pentru putin. Apropo, sti ce fel de profesor sunt, sau mai bine zis ce fel de persoana, nu?
Ranji larg si pervers, privind-o patrunzator pe fata cu o privire destul de taioasa. Toti elevii, sau mai bine zis toate eleve stiau ca era un adevarat pervers si profita de fiecare ocazie pentru a se distra cu fetele, iar majoritatea elevelor veneau de buna voie la el. Desigur, nu a obligat pe nimeni niciodata insa nici nu a refuzat pe nimeni. Lui nu-i pasa ca detinea relatii cu eleve, odata ce era interesant, isi facea de cap.
Sus In jos
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 9:04 pm

- Am auzit de reputaţia ta, deşi nu mă...interesează, ridică scurt şi simplu din umeri, apoi printr'o mişcare uşoară a capului, îşi dă părul de pe umeri. Îşi plimbă vârful unghiei sângerii peste marginea paharului de vin, timp în care îşi ţinea buzele arcuite în acelaşi zâmbet finuţ şi plăcut la vedere. Tonul ei, desigur, nu sunase extrem de catifelat sau mega-super-nu - mai - ştiu - cum , dar totuşi avea ceva special ce te făcea să o asculţi zile întregi, fără a te plictisi. Se uită la profesor calmă, în timp ce ţinea paharul în mâna, iar cu dreapta îşi ciufuli părul.
Sus In jos
Akarai Riku
Profesor
Profesor
Akarai Riku


Mesaje : 58
Data de inscriere : 24/08/2011

Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitimeSam Aug 27, 2011 9:14 pm

Lasa se auda un chicot malefic, scurt, lasandu-si capul pe spate, murmurand un ''oare?''. Se intoarse cu spatele la fata, privind ganditor pe geam. Ah, de cat timp nu a mai avut parte de un sentiment de amuzament, de usoara uimire? Fusese antrenat si crescut sa nu simta absolut nimic, sa fie o papusa ucigasa, insa acum viata i se parea mult mai interesanta. Plus ca fata era prima care mai statea inca intr-o camera cu el si nu-si facea deloc griji. Destul de interesant dupa parerea lui, insa, pana la urma toate lucrurile interesante au un final; sau poate ca se insela?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Biroul ''Antrenamente'' Empty
MesajSubiect: Re: Biroul ''Antrenamente''   Biroul ''Antrenamente'' Icon_minitime

Sus In jos
 
Biroul ''Antrenamente''
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
red sticks asasin  :: Cămin . :: Birourile profesorilor . :: ANTRENAMENTE . :: Birou - Akarai Riku .-
Mergi direct la: