red sticks asasin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

red sticks asasin

role play real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Kiss me and say " Goodbye ! "

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Jin Myeong .
Asistenti
Asistenti
Jin Myeong .


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 12:20 am

    OOC : Privat ~ Myeong & MinHoo .

    O zi prielnică pentru Myeong , căci era liberă şi în sfârşit se putea bucura de liniştea oferită de lacul din curtea academiei .

    BIC :
    Îşi trecu mâna prin părul lung şi blond , apoi ieşi din căminul academiei , îndreptându - se spre curtea interioară . De fapt , avea o destinaţie anume acolo , şi mai exact lacul . Avea liber azi şi din postul de asisten şi din cel de elev , deci în sfârşit se putea delecta cu noua carte pe care o cumpărase de curând . " Înger şi demon de Sidney Sheldon . " , citi frumoasa blondină pe coperta neagră a cărţii şi zâmbi mulţumită . Auzise că era o carte extrem de bună , iar subiectul o intrigase până şi pe ea , care era un critic înăscut a cărţilor şi nu citea orice . Cele câteva rânduri ce reprezentau scurtul rezumat o fermecară şi luă cartea nu mai decât . Zâmbi şi se aşeză pe umbra unui stejar uriaş , făcându - se comodă . Era linişte în jur , era perfect . Deschise cartea şi începu să citească .
Sus In jos
Kim MinHoo
Profesor
Profesor
Kim MinHoo


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 12:48 am

Ma plimbam linistit pe marginea lacului din curtea academiei . De foarte mult timp nu mai iesit , sa ma relaxez , sa stau linistit . Imi petrcusem majoritatea timpului la antrenamente . Aproape uitasem cum e sa stai , sa lenevesti . Intradevar , era chiar bine , dar daca vroiam performanta , trebuia sa trag tare . M-am asezat pe iarba , lasandu-ma pe spate si inchizand ochii incet . Ma plictiseam sa stau puri si simplu . Macar de ar mai fi fost cineva pe acolo , cu el .
Sus In jos
Jin Myeong .
Asistenti
Asistenti
Jin Myeong .


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 12:57 am

    Îşi ciufuli părul . Nu mai vroia să citească . Îi pierise tot cheful şi chiar nu - şi putea explica de ce . Pufni nemulţumită şi se ridică , ducându - şi din instinsc mâna la şold , unde avea prins pistolul . Răsuflă uşurată . Era acolo . Nu îl lăsa în cameră . Îl purta mai mereu , căci niciodată nu se ştie cum putea fi atacată , iar de la a merge cu un pistol pe stradă , care nu se vedea , până la o katana era ceva , având în vedere , că sabia cerea spaţiu şi o putea vedea oricine . Începu să se plimbe , abandonând cartea lângă stejar . Clipi des , uitându - se aiurea pe cer , gândindu - se cel mai probabil la nemurirea sufletului . Nefiind atentă , nu - l observă pe băiatul ce stătea întins la câţiva memtrii de locul unde se aşezase ea , şi reuşi evident să se împiedice de acesta , căzând peste el . Murmură o înjurătură de toată frumuseţea şi încercă să se ridice .
Sus In jos
Kim MinHoo
Profesor
Profesor
Kim MinHoo


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 1:24 am

Stateam cu ochii inchisi si probabil aveam sa adorm curand , pierdut in gandurile mele . Incepeam sa ma gandesc cum ar fi sa incep sa ma bucur de viata . Nu ar fi fost tocmai tarziu . Puteam cel putin sa incerc . Sau sa iau o pauza pentru un timp . Deodata am simtit ceva prabusindu-se deasupra mea . Am deschis ochii si am vazut-o pe fata deasupra mea . Atipisem , asa cum crezusem . Eram cam obosit . Am deschis ochii complet , fiind atenta la chipul fetei ce era deasupra mea acum . Imi parea cunoscuta .
- Umm .. am gemut eu simtind ca am dormit prea putin .
Sus In jos
Jin Myeong .
Asistenti
Asistenti
Jin Myeong .


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 1:30 am

    Îşi ridică uşor privirea spre chipul băiatului , părul ei , căzându - i acestuia pe faţă . Se încruntă , căci i se părea cunoscut şi mări ochii , în momentul în care îşi dădu seama că era MinHoo , profesorul ei . Roşi brusc , ruşinată şi se ridică rapid , aranjându - şi fusta uniformei . Deşi nu avea ore azi , încă purta uniforma , cel puţin fusta , căci în partea de sus a corpului avea un maieul alb cu un decolteu frumos în V , ce - i punea în evidenţă formele . Îşi muşcă buza , fixându - şi cu privirea botinele negre .
    - Îmi cer scuze , nu eram atentă pe unde merg , spuse , blestemându - se în gândul ei . Uneori putea fi mult prea aeriană , visând prea mult cu ochii deschişi . De fapt ea nu visa , doar se gândea la anumite lucruri , la cum putea să le schimbe . Oftă scurt .
Sus In jos
Kim MinHoo
Profesor
Profesor
Kim MinHoo


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 1:39 am

- Domnisoara Myeong ! spun eu ajutand-o sa se ridice , facand apoi acelasi lucru . Am privit-o din cap pana in picioare , muscandu-mi buza apoi . Da , poate ca incepeam sa`mi prea traiesc viata daca deja ma uitam dupa elevele mele . Exageram . Dar arata chiar foarte bine pustoaica . Mi-am dus mana in par arajandu-l usor .
- Fii mai atenta pe viitor . Nici nu stii ce se putea intampla . Eu vorbeam de ea , dar nici eu nu am fost atent . Dormeam pe iarba , langa lac . Cat de iresponsabil putea fi asta ? Foarte .
Sus In jos
Jin Myeong .
Asistenti
Asistenti
Jin Myeong .


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 1:56 am

    Îşi împreună mâinile la spate , jucându - se cu un inel , încă privindu - şi vârfurile botinelor . Îi venea să - şi dea palme , pentru că ea era mereu atentă la ce făcea , dar crezând că azi toţi erau liberi , îşi permisese să devină aeriană . Nu se aştepta să mai fie cineva prin academie , având în vedere că toţi ieşeau sau mergeau la părinţi , dar se pare că se înşelase , desigur .
    - Desigur , nu se va mai întâmpla , spuse şi îşi muşcă uşor buza . Îşi ridică privirea spre el , privindu - l printre genele lungi şi negre ce - i ofereau un aer misterios dar totuşi provocator . Clipi de câteva ori , şi trase aer în piept . Nu ştia ce să zică sau să facă , iar roşeaţa aceea încă nu dispăru din obraji . Se diminuă , dar încă rămăsese , făcând - o să pară dulce , inocentă . Râse în sinea ei . Ea numai inocentă nu era ! Cineva care mânuia o katana mai bine decât cei mai buni luptători şi nu se sfia să le tragă celor ce o enervau câte un glonţ în cap , numai persoană inocentă nu era . Iar ea se afla cu siguranţă pe lista celor de care trebuia să te fereşti , având în vedere , că nu ştiai niciodată cum va reacţiona peste puţin timp . Myeong era mai dificilă la început , asta până reuşeai să - i câştigi încrederea , dar apoi o înţelegeai încetul cu încetul . Putea fi dulce atunci când vroia , dar doar cu persoanele speciale , iar alea erau greu de găsit prin lista ei de " prieteni " . Avea doar doi - trei prieteni foarte buni , şi se mulţumea cu ei , căci fusese învăţată încă de când era doar un copil , că asasinii nu trebuie să se încreadă în prea multe persoane . Şi ea ascultase tot ce îi fusese explicat , devenind un robot în majoritatea cazurilor . Fără sentimente , fără regrete , fără nimic . Nici chiar când omorâse nu se simţise vinovată , şi totul din cauza părinţilor . Acum parcă se bucura că au murit , deşi încă mai simţea lipsa lor uneori . Oftă din nou . Nu se mai recunoştea . De la un timp se schimbase , devenise mult , mult mai calmă şi mai rece cu toţi cei din jur şi asta o mira . Ofta mai des asta era clar , căci o auzeai din minut în minut oftând şi chiar şi pe ea o exaspera chestia asta . Îşi trecu mâna prin păr , privind cerul gânditoare . Nici cu academia cu era bine , căci reuşise într - o săptămână să primească două detenţii , lucru ce - i afecta poziţia de asistent al orei de lupte . Îşi dorise din tot sufletul să ajungă asistentă , iar când fusese acceptată simţi că tatăl ei era mândru de acolo de unde era . Nu trecuser mult timp de când familia ei murise . Trei luni , o nimica toată şi se miră chiar şi ea , pe lângă restul persoanelor din jurul ei , cât de repede reuşise să treacă peste moartea lor , mai ales că văzuse cum le este luată viaţă şi nu putu face nimic . Înjură în gândul ei , când imagini din acea noapte reveniră în minte şi tresări .
Sus In jos
Kim MinHoo
Profesor
Profesor
Kim MinHoo


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 12:20 pm

- Nu-i nimic . am spus eu lasandu-ma iarasi pe iarba , de data aceasta ramanand in sezut . Mi-am ridicat privirea spre fata , picioarele ei lungi si frumoase fiind primele pe care le vazusem . Am lasat capul in jos , fiind sigur ca nu era bine ce gandeam sau ce faceam . Aish , Spine , revino-ti ! .
- Myeong ! Nu tu ai fost aleasa ca asistenta a mea ? am intrebat eu aducandu-mi aminte de o discutie intre ceilalti profesori . Multi si-ar fi dorit-o pe ea ca asistenta , fiind clar una din cele mai talentate eleve din scoala .
Sus In jos
Jin Myeong .
Asistenti
Asistenti
Jin Myeong .


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 12:34 pm

    Îşi trecu mâna prin părul lung , privind gânditoare cerul . Deşi se obligase singură să uite tot ce se întâmplase , toată scena în care părinţii şi fraţele ei fuseseră omorâţi , încă mai avea coşmaruri . Trecuse cu uşurinţă peste ceea ce se întâmplase , cel puţin de dinafară , căci nu lăsase lucrul acela să - i afecteze statutul căpătat în şcoală . Să fi unul dintre elevii cei mai talentaţi era ceva , dar să mai fi şi fată , hmm , nu prea vedeai . Îl auzi vorbind şi îşi îndreptă privirea spre acesta , revenindu - şi din reveria ce o cuprinsese brusc .
    - Hmm , ba da , spuse calmă , aranjându - şi maieul . Clipi , şi - şi trecu mâna prin părul lung , vântul împrăştiindu - i parfumul dulceag ce aducea vag a vanilie , mosc şi floarea pasiunii .
Sus In jos
Kim MinHoo
Profesor
Profesor
Kim MinHoo


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 7:00 pm

- Ma bucur . Ar trebui sa fiu mandru ca tu esti asistenta mea . Atat de talentata , inteligenta , rapida , dura , frumoasa , dulce .. am spus eu privind-o din cap pana in picioare cu un zambet euforic pe fata . Realizand ce am spus mi-am muscat buza .
- Si asta e foarte bine ! Adica .. ar putea sa ii distragi pe ceilalti elevi , iar apoi sa ii inveti ca aparentele inseala si ca trebuie sa fie atenti doar la lupta , nu la aspectul fizic sau altceva . am spus gesticuland , fiind oarecum agitat . Nu mi-am petrecut prea mult timp cu fete fara sa ma lupt cu ele sau sa le fiu profesor si clar nu stiam cum sa ma comport cu una , asa cum trebuie .
- Ai inteles ceva din ce am spus ? am intrebat simtindu-ma de asemenea confuz .
Sus In jos
Jin Myeong .
Asistenti
Asistenti
Jin Myeong .


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 8:40 pm

    Îl privi atentă , ridicând o sprânceană când spusese că se bucură . Mări ochii în schimb , roşind , desigur când el începu să o complimenteze ? Da , ăsta era cuvântul potrivit . I se mai spusese că este talentată , rapid , deşteaptă , dură şi calităţi din acestea potrivite pentru un asasin , dar frumosă şi dulce ? Şi tocmai din partea profesorului ei . Eh , soarta era adesea ironică , mai ales cu ea . Dar nu se plângea . Îi plăcea viaţa ei aşa cum era , cu bune şi rele . Îşi muşcă buza , observând că o privea . Clipi şi mai uimită când îi explică ce putea face şi zâmbi în sinea ei . Da , totul se rezuma la a distrage şi a dovedi că nu aspectul sau comportamentul contează . " Atunci ? Care este lucrul care contează cel mai mult ? Politicienii şi persoanele omorâte , sau ce ? " , gândi şi roşeaţa din obraji îi dispăru şi deveni din nou acea Myeong dură şi rece , ca de obicei .
    - Mda , oarecum , spuse pe un ton sec , distant . Îl privi calmă , fără a schiţa vreun gest .
Sus In jos
Kim MinHoo
Profesor
Profesor
Kim MinHoo


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 8:51 pm

Am lasat capul in jos si am dat din umeri . Nu stiam ce se intelesese din ce am spus . Nici macar nu eram sigur de ce spusesem . M-am incruntat usor si mi-am aruncat privirea spre lac .
- Scuze daca am spus ceva gresit sau daca s-a inteles aiurea . am spus eu stiind ca trebuie sa mentin o relatie cat de cat buna , ca sa ne putem intelege la ore macar. M-am ridicat de pe iarba si m-am intins lenes .
Sus In jos
Jin Myeong .
Asistenti
Asistenti
Jin Myeong .


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:18 pm

    Îl privi uimită , deşi nu o arăta . De ce îşi cerea scuze ? Sau mai bine zis de ce îi păsa ? Niciunul profesor nu - i păsa de cum te simţeai cu adevărat , ce probleme avea şi alte lucruri de genul acesta , şi poate era mai bine .
    - Nu că ar conta . Mă rog , spuse calmă , şi se întoarse cu spatele la el , începând să se plimbe încet . Câteodată , şi - ar fi dorit să nu se fi născut în acea familie , să nu fi fost asasin , ci doar un om normal , într - o lume ca o junglă . Aia ar fi fost tare . Dar nu , ea trebuise să fie aleasă , să aibe tatuajul acela nenorocit pe spate şi să devină asasin . Simţi o înţepătură pe umprul drept şi îşi duse mâna , atingând tatuajul ce demonstra că era elevă a academiei . Trase aer în piept oftând uşor .
Sus In jos
Kim MinHoo
Profesor
Profesor
Kim MinHoo


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:27 pm

Mi-am intors privirea spre ea , privind-o cu o spranceana ridicata . Era evident ca e un asasin . Avea acea atitudine rece , dura , enervanta chiar . Singurul defect era ca nu stia sa fie asa doar cand trebuie , nu intodeauna . Am dat din umeri si m-am lasat iarasi pe spate.
- Exact . Nu conteaza . Ma iritase deja si de abea vorbeam de cinci minute . Mi-am dus mana la soldul drept , acolo unde imi tineam micul pistol si cutitul . Erau acolo . Intodeauna aveam grija sa verific . Era periculos sa le pierd sau ceva .
Sus In jos
Jin Myeong .
Asistenti
Asistenti
Jin Myeong .


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:34 pm

    Se cutremură când îl auzi , nu pentru că nu avea dreptate , dar pentru că se aşteptase poate la alt răspuns . Dar la ce să se aştepte ? El la rându - i era asasin şi totodată profesor şi probabil scuzele acelea fuseseră de formă . Sau poate se înşela , dar nu avea să încerce să afle . Obosise să stea să afle gândurile la toţi . Nici măcar pe ale ei nu şi le mai ştia . Se întoarse lângă stejarul în care îşi lăsase cartea şi se aşeză , luând - o de jos . Ar fi vrut să citească m dar acum nici că mai putea , gândindu - se într - una la MinHoo . " Mda , drăguţ , Myeong ! Nu estul ai atâtea pe cap , te mai gândeşti şi la nişte cuvinte , acum . " , gândi frustrată şi îşi dădu o palmă peste frunte , răsfoind cartea .
Sus In jos
Kim MinHoo
Profesor
Profesor
Kim MinHoo


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:47 pm

Off , Te rog ! De ce`mi pasa ? M-am incruntat , gandindu-ma ca macar azi , ca tot e ziua mea libera , sa ma comport ca un om normal . Sa incerc macar . M-am ridicat de pe iarba si m-am dus al ea .
- Uite .. am spus eu asezandu-ma langa ea , pe iarba .
- Conteaza . Adica , esti importanta . Si tu si sentimetele tale si gandurile si tot . Adica chiar imi pare rau daca te-am suparat cu ceva . Dar atitudinea ta atat de rece mi se pare enervanta . Probabil asa erau si altii in prezenta mea . Dar azi nu stiu ce am . Sunt altfel . Si cred ca imi pasa . Deci , sincer , scuze . Eu vroiam doar sa spun ca arati foarte bine nu ca , nu stiu , ce ai inteles tu . am spus eu privindu-i chipul . De foarte mult timp nu mai vorbisem atat de mult , deodata . Doar la ore , cand predam . Dar atat .
Sus In jos
Jin Myeong .
Asistenti
Asistenti
Jin Myeong .


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 10:01 pm

    Lăsă până la urmă cartea jos şi îşi sprijini capul de trunchiul copacului , privind cerul gânditoare . Asta era rău , adică era de rău , dacă se gândea la el . Se încruntă , simţind că o ia durerea de cap .
    - La naiba ! murmură printre dinţi şi - şi muşcă buza . Îl văzu cu coada ochiului aşezându - se lângă ea şi tresări imperceptibil . Rămase însă calmă , deşi era destul de agitată . Era şi normal . Îl ascultă atentă , fără a spune nimic . Da , era rece , însă aşa era caracterul ei . Mersi , spuse calmă şi trase aer în piept , culoarea roşiatică din obraji revenind . Mda , cel puţin măcar era unu ' sincer şi nu aştepta ceva de la ea . Genial , parcă acum se simţea mai bine . De fapt nu , dar nu era din vina lui . Îşi întoarse privirea spre băiat , zâmbind dulce .
Sus In jos
Kim MinHoo
Profesor
Profesor
Kim MinHoo


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 10:06 pm

- Vezi ca nu te doare daca zambesti ? am intrebat eu incepand sa rad . Da , furasem vorba de la un tip care tot incerca sa ma binedispuna , dar chiar nu aveam nici un motiv sa fiu fericit in acele momente . Acum da . Acum ma simteam bine din simplul fapt ca stateam , ca stateam cu ea , ca stateam cu ea si incercam sa o fac sa zambeasca si din toate restul motivelor .
Sus In jos
Jin Myeong .
Asistenti
Asistenti
Jin Myeong .


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 10:12 pm

    Chicoti chiar atunci când îl auzi şi era ceva sincer . Nimic fals , nimic de formă , totul venea de la sine , iar ea se simţea bine . Decise să îşi lase probleme deoparte în acel moment şi să se bucure de prezenţa lui , ce îi dădea o stare veselă . " Ciudat . " , gândi frumoasa blondină şi zâmbi din nou .
    - Da , nu doare ... , spuse încă zâmbind , şi - şi trecu degetele lungi şi albicioase prin păr . Îi analiză chipul câteva clipe , oprindu - şi privirea asupra ochilor săi , iar mai apoi se uită la cer , jucându - se aeriană cu o şuviţă de păr .
Sus In jos
Kim MinHoo
Profesor
Profesor
Kim MinHoo


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 10:18 pm

- Stiu . Tocmai am realizat si eu de cateva minute . am spus incepand sa rad usor . Da , era straniu pentru mine , dar nu imi prea pasa acum . Mi-am oprit privirea asupra buzelor sale ce erau atat de pline , de o nuanta placuta de roz .
- Ai niste buze geniale .. spun eu direct , fara nici un fel de jena sau ceva . Priveam atent la chipul ei , fara sa-mi mut privirea nici o secunda . Mi-am muscat buza inferioara intr-un mod subtil , privindu-i apoi ochii .
Sus In jos
Jin Myeong .
Asistenti
Asistenti
Jin Myeong .


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 10:25 pm

    Mări ochii şi roşi ceva mai tare . Îşi muşcă buza din instinct şi şopti un scurt " Oh ! " . Zâmbi însă şi îşi întoarse capul spre el , observând că o privirea . Tresări uşor , dar nu spune nimic , stând aşa pentru câteva minute . Îşi reveni apoi şi se întinse pe iarbă , părul ei răsfirându - se pe pământ . Îşi dădu o şuviţă de pe chip , subţiindu - şi uşor buzele , privind crengile groase ale stejarului . Atât de multe complimente . Mi se va urca la cap , spuse uşor şi zâmbi . Totuşi nu o deranja , şi nu ştia de ce , o făcea să se simtă specială , de parcă alte fete nu ar fi avut buze ca ale ei , sau nu ar fi semănat cu ea .
Sus In jos
Kim MinHoo
Profesor
Profesor
Kim MinHoo


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 10:31 pm

- Ar trebui sa te obisnuiesti , doar o sa fii asistenta mea , nu ? am intrebat eu oridicand o spranceana . Oricum nu aveam de gand sa amestec luptele cu fetele , dar poate as fi avut tentative , daca era ea in preajma . Ughh .. Mi s-a pus pata pe ea .. Am inghitit in sec . Nu era tocmai bine , dar ce puteam sa fac ? I-am zambit subtil . Nu ma prea pricepeam la asta . Vroiam sa nu se prinda din prima , dar cam greu din moment ce i-o spuneam in fata . M-am lasat de-asemenea pe spate . Mi-am dus mana peste ochi , astfel incat sa-i acopar , lasand doar zambetul la vedere .
Sus In jos
Jin Myeong .
Asistenti
Asistenti
Jin Myeong .


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 10:42 pm

    Îşi muşcă buza când îl auzi şi simţi un mic fior pe şira spinării . Oh , la naiba ! Îi plăcea cum sună , de fapt , probabil îi plăcea mai mult gândul că avea să fie asistenta lui . Se gândi că poate o plăcea , dar îşi alungă rapid gândul acela din minte . Nu că ar fi fost o problemă , adică ea îl găsea atrăgător şi oh , începea să abereze . " That's not awesome , Myeong ! " , gândi blondina şi râse în sinea ei . De parcă îi mai păsa . Se ridică în fund şi îl privi . Zâmbea şi oh , cât de drăguţ putea să fie în acel moment , deşi nu - i putea vedea tot chipul . Avu un impuls ciudat , aşa că se aplecă deasupra lui uşor , părul ei căzând pe chipul acestuia şi îşi lipi buzele de ale acestuia . Închise ochii .
Sus In jos
Kim MinHoo
Profesor
Profesor
Kim MinHoo


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 10:47 pm

Deodata am simtit niste fire de par atingandu-mi fata . In acel moment mi-am retras mana de pe ochi . Fata era acum deasupra mea , la doar cativa centimetri distanta de chipul meu . Mi-am muscat usor buza , mai apoi simtind cum acestea se lipesc perfect cu ale fetei . Mi-am dus o mana in parul sau , raspunzandu-i la sarut intr-un mod mai pasional decat ar fi trebuit . OMG Spine ! Gandeste ! E eleva ta .. Degeaba incercam sa gandesc in acel moment . Nu puteam decat sa-i savurez aroma atat de dulce .
Sus In jos
Jin Myeong .
Asistenti
Asistenti
Jin Myeong .


Mesaje : 63
Data de inscriere : 24/08/2011

Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 10:51 pm

    Îşi puse palmele pe pieptul lui , simţindu - şi inima bătând mai tare . Ah , la naiba ! Ce făceau ei nu era tocmai bine , dar cui îi mai păsa ? Probabil şi el gândea la fel , deşi nu ştia asta , era sigură . Dar nu , nu avea să întrerupă sărutul , cel puţin nu acum . Îşi trecu limba peste buzele lui şi apoi şi - o strecură uşor în gura acestuia , explorând în voie fiecare colţişor . Îi căută limba cu a ei , iar când i - o găsi , începu să se joace cu aceasta . Era asemeni unui dans lent şi plin de pasiune , iar ea deja îşi pierdea minţile . Îşi urcă o palmă pe obrazul lui , continuând să - l sărute .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Kiss me and say " Goodbye ! " Empty
MesajSubiect: Re: Kiss me and say " Goodbye ! "   Kiss me and say " Goodbye ! " Icon_minitime

Sus In jos
 
Kiss me and say " Goodbye ! "
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
red sticks asasin  :: Împrejurimea academiei . :: Curtea interioară . :: Lacul .-
Mergi direct la: