red sticks asasin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

red sticks asasin

role play real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Say what you want , ' cause I don ' t care !

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Astrid Yvonne - Karin .
Fondator
Fondator
Astrid Yvonne - Karin .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună ; te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţi de mână ...

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 7:06 pm

    Un pas , doi , trei şi iat - o ajunsă în sala de detenţie . Genial ! Nu că ar fi fost prima dată când se afla acolo , dar în ultima vreme , parcă se ferise să dea cu ochii de pereţii alb , ce aveau desene şi zgârieturi de ei . Evident , îşi recunoştea propriile " creaţii " . Caricaturi şi tot felu ' de porcării . Îşi puse , de fapt mai bine zis , aruncă geanta pe o bancă şi îşi trecu mâna prin părul lung . Eh , două ore să tot stea acolo şi să se gândească la consecinţele faptelor ei . Mda , vezi să nu ! Adică , ce vină avea ea , că tipa aia se alesese cu mâna şi gâtul lui ? Niciuna , chiar dacă din cauza ei ajunsese acolo . Era vina ăleia că o călcase pe nervi , căci altfel , Yvonne stătea cuminte . Mda , cum să nu . De mult tot dorea să o înveţe pe aia o lecţia , iar ăla fusese cel mai bun moment . Zâmbi mulţumită şi se aşeză pe pervaz , legănându - şi picioarele .
Sus In jos
Alexander Parker
Fondator
Fondator
Alexander Parker


Mesaje : 191
Data de inscriere : 23/08/2011

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 7:17 pm

Mergea nervos pe hol si dadu cu usa de perete , cand intra in sala de detentie.Avea niste draci de ii venea sa sparga orice prinde in cale.Mana dreapta o avea bandajata , din cauza ca se luase la harta cu unu .Dar el cu ce era de vina , ca acel idiot a vrut sa ii arunce sticla de apa in cap si il mai si provocase pana la urma , si el geniul care sare tot timpul la bataie se trezi cu katana idiotului in bratul sau.Privi in jur plictisit si pasind in clasa mai cu calm parca.O privi pe fata de pe pervaz si tot se holba ca prostu , parca stiind-o de undeva dar nu stia de unde.Se apropie de ea mai mult , recunoscand-o intr-un final si schitand un zambet.
Se schimbase , nu putea nega acest lucru .Arata chiar bine , iar mintea lui mergea destul de departe.Isi scutura capul revenind cu picioarele pe pamant.
Sus In jos
https://red-sticksasasin.forumgratuit.ro
Astrid Yvonne - Karin .
Fondator
Fondator
Astrid Yvonne - Karin .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună ; te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţi de mână ...

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 7:32 pm

    Îşi urcă picioarele pe pervaz , aranjându - şi fusta uniformei pentru a nu permite să se vadă ceva şi apoi îşi trecu mâna prin părul acum şaten . Da , fusese roşcată , dar se vopsise în urmă cu vreo două săptămâni . Se plictisise de culoarea naturală , şi vru o schimbare . Auzi uşa şi se încruntă . Grozav ! Acum va avea parte de alţi nervi , alte înjurături şi alte porcării de genu ' . " Mda , nu mi - ajungeau ale mele . " , gândi sec şi îşi îndreptă privirea spre persoana care intră , ridicând o sprânceană . I se părea cunoscut tipul şi avu nevoie de câteva clipe bune pentru aş aminti . Clipi uimită . Ei bine , chiar nu se aştepta să - l vadă acolo , având în vedere că plecase , iar de ceva timp nu mai ştiuse nimic de el .
Sus In jos
Alexander Parker
Fondator
Fondator
Alexander Parker


Mesaje : 191
Data de inscriere : 23/08/2011

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 7:37 pm

-Ivy?intreba curios si se apropie de ea.

Se opri langa pervaz privind-o atent.Nu isi amintea sa fie roscata dar nu mai conta , stiind ca fata va urla pe el sau asa banuia pentru ca nu mai daduse ca nesimtitu semne de viata.Ofta incet , rezemandu-se de perete si bagandu-si mainile in buzunarele blugilor , abtinandu-se sa nu fumeze stiind ca nu ii placea.

Privi tavanul , numarand in gand secundele , ce treceau pe langa ei si asteptand inca afirmatia sau negatia fetei in legatura cu ce o intrebase.

Isi intoarse privirea spre ea , masurand-o din cap pana-n picioare dandu-si seama cat de mult se schimbase de cand nu o mai vazuse.
Sus In jos
https://red-sticksasasin.forumgratuit.ro
Astrid Yvonne - Karin .
Fondator
Fondator
Astrid Yvonne - Karin .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună ; te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţi de mână ...

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 7:45 pm

    - În persoană , stafie , zombie , vampir , pisică şi ăăăh , ce mai vrei tu , spuse amuzată şi râse scurt , privindu - l atentă . Îi scoase limba apoi se dădu jos de pe pervaz , aranjându - şi cămaşa deschisă la primii trei nasturi . Eh , nu era ea o sfântă , sau eleva model a Academiei când venea vorba de reguli , aşa că nici ca o măicuţă nu se va îmbrăca , mai ales pe câldura aia . Credeam că ai murit . De obicei o persoană normală dă semne de viaţă când pleacă , mai ales dacă e pe cine - ştie - unde , adăugă după un timp şi îşi duse mâinile în sân , bătând în parchet cu vârful botinelor ei negre cu toc destul de înalt . Mda , era ea un asasin în devenire , dar să nu uităm că era şi fată , deci trebuia să se poarte ca atare , nu ?
Sus In jos
Alexander Parker
Fondator
Fondator
Alexander Parker


Mesaje : 191
Data de inscriere : 23/08/2011

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 7:50 pm

Zambi inocent , nestiind cum sa spuna sau ce sa ii spuna.

-Nici nu ma imbratisezi?Ma iei asa la 11 metri?Vai vai urat din partea ta.spuse dand negativ din cap continaund sa o priveasca.

-Pai , mort nu aveam cum doar sunt asasin si eu in devenire.Si scuze ca nu am dat semne de viata , dar am avut ceva complicatii sa ii salvez tatei afacerile si deaia nu te-am sunat sau ceva de genul sa nu te pun in pericol , doar stii cat te iubesc eu pe tine.ii spuse zambind.

Spunea adevarul , chiar nu vroia sa o puna si pe ea in pericol si avea de gand de zilele trecute sa o caute.
Sus In jos
https://red-sticksasasin.forumgratuit.ro
Astrid Yvonne - Karin .
Fondator
Fondator
Astrid Yvonne - Karin .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună ; te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţi de mână ...

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 7:57 pm

    Vru să - i răspundă când acesta îi reproşă mai mult că nici nu - l îmbrăţişare şi se luase de el , dar reîncepu să vorbească , aşa că - l lăsă , ascultându - l atentă . Rânji amuzată când auzi ultima parte şi - şi dădu teatral ochii peste cap , fixându - l mai apoi cu privirea .
    - Daa , ştiu cât mă iubeşti . Mi - o repeţi de fiecare dată când faci ceva , spuse amuzată şi începu să râdă uşor . Îi scoase limba şi îi ciufuli uşor , apoi îl îmbrăţişă . Şi totuşi , puteai da un mesaj amărât , să - mi spui că eşti bine . Mi - am făcut griji , adăugă încruntându - se şi se depărtă puţin de el . Nu mult , ci cât să - l poată privi în ochi . Clipi uşor .
Sus In jos
Alexander Parker
Fondator
Fondator
Alexander Parker


Mesaje : 191
Data de inscriere : 23/08/2011

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 8:01 pm

O imbratisa la randul lui privind-o urat cand il ciufuli.Stia ca nu ii place sa fie ciufulit.
-Scuze , nu am vrut sa iti faci griji pentru mine.ii sopti la ureche privind-o in ochi.
Se schimbase , foarte mult chiar de cand nu o mai vazuse.Ii lua o suvita de par incruntandu-se la ea.
-De ce te-ai vopsit?Imi placea culoarea ta naturala si te-ai facut foarte frumoasa apropo.ii spuse zambindu-i calm.
Statea in continuare rezemat cu spatele de perete si continua sa o priveasca.Nu putea sa isi ia ochii de la ea.
Sus In jos
https://red-sticksasasin.forumgratuit.ro
Astrid Yvonne - Karin .
Fondator
Fondator
Astrid Yvonne - Karin .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună ; te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţi de mână ...

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 9:26 pm

    Afişă un zâmbet inocent , când acesta se uită urât pe ea . Era genul de zâmbet ce - ţi spunea , de fapt striga " Heeei , eu nu am făcut nimic ! " , şi ei îi plăcea să - l folosească de câte ori făcea ceva ce nu le conveneau celor din jur . Zâmbi dulce când îl auzi , cerându - şi scuze , iar mai apoi îl privi . Îşi umflă obrajii copilăreşte .
    - Dar mie - mi placee , spuse pe un ton nemulţumit , îmbufnându - se . Îşi duse mâinile în sân şi îi privi cu ochi mari . Mersi , adăugă mai apoi , roşind uşor . Îi scoase limba şi se întoarse pe călcâie , mergând spre fereastră . Începuse să plouă , iar ea avea peste o oră antrenamente . Ei , asta - i bună ! Nici dacă - şi dorise nu primise ploaia când avea antrenamente , dar acum ploua şi destul de tare chiar . Zâmbi larg , mulţumită , imaginându - şi deja cât de tare va fi antrenamentul ei de azi .
Sus In jos
Alexander Parker
Fondator
Fondator
Alexander Parker


Mesaje : 191
Data de inscriere : 23/08/2011

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 9:29 pm

-Dar iti statea mai bine asa natural , dar si acum iti sta bine.spuse calm si zambindu-i.Tine-ti limba in gura , ca va avea de suferit cat de curand.spuse pe un ton amenintator.
Stia ca ea avea antrenamente dupa ora asta , sau asa banuia si avea de gand sa ramana sa o priveasca cum se antreneaza.
-Stii cat de mult te iubesc nu?intreba , punandu-se in spatele ei.
Isi puse capul pe umarul fetei , privind ploaia ganditor asteptandu-i raspunsul fetei , desi mintea lui era plecata departe in acele momente.
Sus In jos
https://red-sticksasasin.forumgratuit.ro
Astrid Yvonne - Karin .
Fondator
Fondator
Astrid Yvonne - Karin .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună ; te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţi de mână ...

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 9:48 pm

    - Nu te lua de limba mea , că te alerg , spuse şi se strâmbă copilăreşte . Îşi lăsă bărbia în palme , privind cerul negru şi clipi des din genele - i lungi şi negre , ce - i încadrau ochii mari şi albaştrii . Tresări scurt când îi simţi capul pe umărul lui şi ridică o sprânceană cu toate că el nu o vedea . Da , doar când vrei sau faci ceva , zise amuzată şi îl privi cu coada ochiului . Iar visa la nemurirea sufletului şi din nou , vru să aibe o putere care să citească minţi , pentru că era curioasă la ce se gândea în momente ca acelea . Îşi umflă din nou obrajii , clipind des .
Sus In jos
Alexander Parker
Fondator
Fondator
Alexander Parker


Mesaje : 191
Data de inscriere : 23/08/2011

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 9:52 pm

-Pot ramane la antrenamentul tau de azi , dupa detentie?intreba scurt si la obiect.
Continua sa viseze , mai exact sa se gandeasca la tot felul de prostii care mai de care idioate , perverse sau chiar sataniste .Nici el nu stia la ce ii statea capul.O simti cum tresare , dar nu se indeparta stand mult prea bine si doar nu era prima data cand statea asa cu ea si ii placea deci nu prea ii pasa ce se intampla mai departe.
Se departa pana la urma si se tranti pe scaun , punandu-si picioarele pe scaunul celalat , asteptand raspunsul fetei , desi oricum ramanea , chiar daca ii placea sau nu.
Sus In jos
https://red-sticksasasin.forumgratuit.ro
Astrid Yvonne - Karin .
Fondator
Fondator
Astrid Yvonne - Karin .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună ; te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţi de mână ...

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 10:18 pm

    Dădu din umeri , fără aş da seama că el încă mai avea capul pe umărul ei .
    - Da , adică nu cred că este vreo problemă , spuse gânditoare şi - şi trecu relaxată mâna prin păr . Se întoarse când simţi că nu mai este în spatele ei şi îl privi calmă , aşezându - se pe pervazul ferestrei . Începu să - şi legene uşor picioarele , tocurile botinelor ei , lovindu - se de perete . Îşi aranjă fusta , jucându - se leneşă cu o suviţă de păr .
Sus In jos
Alexander Parker
Fondator
Fondator
Alexander Parker


Mesaje : 191
Data de inscriere : 23/08/2011

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 10:29 pm

-Ma plictisesssc.se planse dandu-se cu capul de perete , dar nu incat sa il doara.
Vroia sa faca orice incat sa nu se plictiseasca.O privi din nou pe tanara , nestiind ce sa mai zica si ramanea fara cuvinte cand o privea , mintea lui mergea prea departe cand o privea.Isi scutura din nou capul simtindu-se aiurea pentru ca se gandea la prostii dar isi muta privirea in alta parte , dandu-se din nou cu capul de perete fara sa mai zica ceva.
-Hai sa facem ceva , ce vrea inimioara ta.ii spuse.
Sus In jos
https://red-sticksasasin.forumgratuit.ro
Astrid Yvonne - Karin .
Fondator
Fondator
Astrid Yvonne - Karin .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună ; te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţi de mână ...

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 2:42 am

    Îl privi şi începu să râdă . Da , era acelaşi Alexander pe care - l ştia . Nu se schimbase chiar deloc , în nicio priviinţă . Clătină amuzată şi privi pe fereastră , cerul negru . Când vorbi din nou , îl privi şi dădu din umeri . Nu avea nici cea mai mică idee . Stătu puţin pe gânduri şi îşi aminti că mai era o oră până la antrenamente , aşa că aveau timp să colinde încolo şi - ncoace . Se apropie de el , afişând un zâmbet ştrengar şi se aplecă uşor în faţă .
    - Ce - ai zice să uităm de detenţie şi până am eu antrenamentele să colindăm pe aici , pe acolo , pe unde ne vine nouă - n cap ? întrebă , clipind des din genele - i lungi , într - un mod fermecător .
Sus In jos
Alexander Parker
Fondator
Fondator
Alexander Parker


Mesaje : 191
Data de inscriere : 23/08/2011

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:46 am

Incepu sa rada si dadu afirmativ din cap.Se ridica de pe scaun plictisit si oftand inct privind-o si asteptand ca ea sa mearga prima.
-Dupa tine , ca eu nu am nici cea mai vaga idee.spuse dand din umeri si mai avea putin si se trantea inapooi pe scaun.
Atat de plictisit nu era de cand se stie , dar ideea sa uite de detentie era perfecta , ca oricum nu mai avea el de gand sa stea mult pe acolo.Isi intinse corpul , simtindu-se amortit si ofta din nou , ceva tipic pentru el se pare.
Sus In jos
https://red-sticksasasin.forumgratuit.ro
Astrid Yvonne - Karin .
Fondator
Fondator
Astrid Yvonne - Karin .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună ; te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţi de mână ...

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 11:58 am

    - Mereu după mine , hă ? întrebă amuzată şi se îndreptă spre uşă , dar nu înainte să - şi ia geanta . Îşi scoase telefonul şi începu să - l butoneze aeriană , nefiind total atentă la ce se petrecea în jurul ei . De fapt nu era atentă mai deloc , având în vedere că începuse să fredoneze uşor o melodie . Falling asleep ... , murmură şatena , privind în continuare ecranul I - Phon ' ului . Îi trimisese mesaj prietenei ei , căci nu putea merge cu ea la cinema sau ceva în genul , şi continuă să se joace , tastând litere peste litere şi diverse porcării .
Sus In jos
Alexander Parker
Fondator
Fondator
Alexander Parker


Mesaje : 191
Data de inscriere : 23/08/2011

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 12:05 pm

-Tot timpu.comenta urmand-o.
Iesisera intr-un final din sala de detentie.Privi pe hol , observnd cat de pustiu era.Se pare ca doar ei fusesera pedepsiti si erau singuri pe acolo , deci puteau face ce vor.Ofta incet , bagandu-si mainile in buzunar si conitnua sa inainteze , fara o directie anume.Era genul care mergea unde il duceau picioarele , fara sa conteze atat de mult locul.O privi pe satena , usor amuzat si isi intoarse din nou privirea spre coridor , pereti , tavan oriunde se uita in timp ce mintea ii umbla departe , avand in cap o supa de ganduri.
Sus In jos
https://red-sticksasasin.forumgratuit.ro
Astrid Yvonne - Karin .
Fondator
Fondator
Astrid Yvonne - Karin .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună ; te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţi de mână ...

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeDum Aug 28, 2011 5:03 pm

    - Nu mai râde că te alerg , spuse şatena pe un ton ameninţător , cu toate că încă se uita în I - Phone . Renunţă însă după un timp şi îl băgă în geantă , întorcându - se spre el . Zâmbi dulce şi larg , clipind des şi îl privi printre gene cu atenţie . Habar nu avea unde puteau merge şi se minuna de cât de greu trecea timpul . Mai avea până la antrenamente şi oh , nu mai avea răbdare . Oftă scurt , privind pe o fereastră , curtea . Înc ploua şi deja mult mai tare .
Sus In jos
Alexander Parker
Fondator
Fondator
Alexander Parker


Mesaje : 191
Data de inscriere : 23/08/2011

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 7:47 pm

-De cand e o crima sa rad?Of of , ma uimesti pe zi ce trece.spuse calm ,dar usor ironic.
Ii placea s ao enerveze , avea o treaba cu asta si nu ii pasa , pentru ca daca tot ajungea alergat mai facea si el miscare pana ce mergea la anrenamente nu?Asa se gandea si el.Isi baga mainile in buzunar , oftand incet plictisit de tot si toate , nu mai avea idei , el ramase in pana ceva ce se intampla rar.
Sus In jos
https://red-sticksasasin.forumgratuit.ro
Astrid Yvonne - Karin .
Fondator
Fondator
Astrid Yvonne - Karin .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună ; te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţi de mână ...

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 7:57 pm

    Râse când îl auzi şi se agăţă de braţul lui zâmbind dulce .
    - Haidee , şti că mă iubeşti , spuse pe un ton fermecător , clipind des din gene . Chicoti şi îi scoase limba , privindu - l în ochi . Se mai prostea şi ea din când în când , mai ales când era prin preajma lui . Oh , ce mi - ai luat ? întrebă după câteva clipe , amintindu - şi că el fusese totuşi plecat şi heei , trebuia să se aleagă şi ea cu ceva . Rânji inocent , umflându - şi obrajii .
Sus In jos
Alexander Parker
Fondator
Fondator
Alexander Parker


Mesaje : 191
Data de inscriere : 23/08/2011

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 8:07 pm

O privi scotand si el limba.
-Tine-o in gura , ca ramai fara.spuse pe un ton amenintator privind-o in ochi zambind totusi.
Cand ii auzi intrebarea se blocase , pentru cateva clipe apoi doar dadu incet din umeri , gandindu-se ce facuse cu cadoul ei.
-Ahh pai aaaa ...e la mine in camera , la ultima verificare cadoul tau.spuse privind in alta parte.
Bineinteles ca ii luase ceva.Doar se stiau de mici si mai ales sa se revanseze ca plecase asa si nu daduse nici un semn de viata.
Sus In jos
https://red-sticksasasin.forumgratuit.ro
Astrid Yvonne - Karin .
Fondator
Fondator
Astrid Yvonne - Karin .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună ; te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţi de mână ...

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 8:11 pm

    Chicoti când îi auzi şi scoase din nou limba . Heh , niciodată , dar niciodată nu îl ascultase , mă rog , nu când nu era ceva serios . Zâmbi larg şi mulţumită când auzi că îi luase ceva şi îl ciufulii , rânjing diavoleşte , căci ştia că nu - i place . În scurt timp , afişă o privirea inocentă , privind în altă parte , de parcă nimic nu s - ar fi întâmplat . Da , probabil o va alerga , dar îi plăcea să se ia de părul lui . Râse în sinea ei .
Sus In jos
Alexander Parker
Fondator
Fondator
Alexander Parker


Mesaje : 191
Data de inscriere : 23/08/2011

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 8:17 pm

-Tu chiar vrei sa fii muscata?Si daca ma mai ciufulesti poti sa iti iei adio de la cadou.spuse ranjind diavolesc.
Ce ii placea sa o chinuie , avea asa o obsesie cu ea sa nu ii dea pace si se pare ca sentimentul era reciproc de cand se stiau , dar nu prea baga de seama acest lucru.Atena la limba ei , mai ales stiind ca nu o va asculta niciodata si va putea sa o muste , daca vroia , doar asa sa o vada cum il injura si il da de toti peretii (la figurat).
Sus In jos
https://red-sticksasasin.forumgratuit.ro
Astrid Yvonne - Karin .
Fondator
Fondator
Astrid Yvonne - Karin .


Mesaje : 203
Data de inscriere : 23/08/2011
Localizare : Zâmbetul ei de copil nu se răzbună ; te face să te simţi cel mai puternic om , când o ţi de mână ...

Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 8:24 pm

    Îşi întoarse privirea spre el şi se încruntă , apoi scoase limba , doar aşa să - l streseze . Ca deobicei , ce naiba ? Se strâmbă la el şi îşi trecu mâna prin păr , ciufulindu - l uşor , cât să arate şi bine în acelaşi timp . Trase aer în piept .
    - Şti că o să mi - l dai . Nu - mi poţi rezista , spuse şi râse scurt , amuzată . Da , ştia că se lua de ea , numai aşa , că o vadă că enervează .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Say what you want , ' cause I don ' t care ! Empty
MesajSubiect: Re: Say what you want , ' cause I don ' t care !   Say what you want , ' cause I don ' t care ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Say what you want , ' cause I don ' t care !
Sus 
Pagina 1 din 6Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
red sticks asasin  :: Academia Red . :: Sala de detenţie .-
Mergi direct la: