red sticks asasin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

red sticks asasin

role play real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 is a sexual disgrace

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

is a sexual disgrace - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: is a sexual disgrace   is a sexual disgrace - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 28, 2011 7:41 pm

- Dar te-ai putea opri din fumat ! Eu o fac...uneori, îi zice pe un ton calm şi se uită liniştită pe fereastră, în timp ce continua să se joace cu şuviţa de păr. Orice ar spune John, ea îl va contrazice. De ce ? Fiindcă avea un orgoliu cât casa şi îi plăcea să vorbească. Ok, şi fiindcă uneori era al dracului de sigură că avea dreptate. Ca în acest moment, spre exemplu. Ea se lăsa, sau încerca să se lase, de fumat din cauza scumpului ei iubit. Dăh, şi nimeni nu ştia că are.
Sus In jos
John Reeves
Profesor
Profesor
John Reeves


Mesaje : 65
Data de inscriere : 24/08/2011
Varsta : 31
Localizare : în râşniţa de cafea

is a sexual disgrace - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: is a sexual disgrace   is a sexual disgrace - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 12:46 am

-Să mă las? Nu , nu am motiv să fac asta. îi spuse roşcatei oprind maşina în parcarea profesoriilor, ridicând centura şi coborând apoi din maşină , luându-şi geata.
Tuşi slab ( din nou ) şi mai trase un fum din ţigare ,aruncând-o apoi. Ridică şi geamul maşinii între timp , aştept ca fata să iasă ; apoi să poată închide maşina şi să meargă în şcoală.
Ore grele , o zi plină de antrenamente , nimic greu pentru el...era obişnuit de când lucra pentru FBI , dar mai bine că nimeni nu ştia...căci de se afla ieşea mare scandal; bine , nu scandal în adevăratul sens al cuvântului...dar ceva pe aproape.
Sus In jos
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

is a sexual disgrace - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: is a sexual disgrace   is a sexual disgrace - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 7:32 am

Ieşi din maşină. Nu era obişnuită să vina cu aşa ceva la Academia, mai mereu venea tip-tilap pe jos, liniştită şi toate cele. Dar acum, avea un sentiment ciudat, care o enerva. Îi venea sa bată sentimentul, Doamne ! Îi venea să râdă, motiv pentru care chicoti uşor amuzată de gândurile ei. Trase în jos de fusta de la uniformă, pentru o aşeza mai bine şi pe lângă asta, era până la urmă, o elevă. Chiar daca avea picioare lungi, 'caramelizate' de la mama lor, frumoase şi fără o urmă de zgârietură. Păşi calmă pe trotuar, îşi de'te câteva şuviţe la o parte de pe frunte şi îi zâmbi finuţ profesorului.
Sus In jos
John Reeves
Profesor
Profesor
John Reeves


Mesaje : 65
Data de inscriere : 24/08/2011
Varsta : 31
Localizare : în râşniţa de cafea

is a sexual disgrace - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: is a sexual disgrace   is a sexual disgrace - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 1:14 pm

Căscă uşor , neapucând să deschidă bine gura căci şi-o astupă cu mâna dreaptă. Era destul de obosit , având în vedere că mai toată noaptea lipsise de acasă , umblând teleleu printr-un bar din apropiere.
Zâmbi şi el şters la zâmbetul finuţ al fetei şi intră în şcoală , oprindu-se la automatul de cafea , băgând o bacnotă de 1 leu comandându-şi un expresso. Se uită la roşcată , în timp ce păhărelul de plastic se umplea cu lichid plin de cofeină.
-Doreşti şi tu ceva de la automat? o întrebă cu respect în voce.
Sus In jos
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

is a sexual disgrace - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: is a sexual disgrace   is a sexual disgrace - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 6:23 pm

Îl urmă cuminte pe profesor, ca un copil mic şi dulce ce îşi urmează mama, dar dorea să rămână în spate. Îşi duse ambele braţe la spate şi trase aer adânc în piept, uitându-se în jurul ei la câţiva elevi cunoscuţi sau necunoscuţi, deşi pe cei mai mulţi îi ştia.
- Nu, nu mulţumesc ! îi răspunse când o întrebă dacă dorea ceva, clătină din cap şi îşi păstră zâmbetul, privindu-l atentă.
Sus In jos
John Reeves
Profesor
Profesor
John Reeves


Mesaje : 65
Data de inscriere : 24/08/2011
Varsta : 31
Localizare : în râşniţa de cafea

is a sexual disgrace - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: is a sexual disgrace   is a sexual disgrace - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 9:47 pm

Luă paharul plin aproape până peste cap şi amestecă lichidul amărui cu o linguriţă de plastic ( bine un beţişor din acela , de ţi-l dă la aparat ) , apoi sorbi uşor din păhărel strâmbând din nas. Nu era tocmai cel mai bun expresso din viaţa lui , dar poţi spune că mergea...
Acum se îndrepta - îndreptau ( după el ) spre sala de sport.
- Faci nişte antrenamente cu mine? Aşa de încălzire ,să înveţi şi tu cum e sportul meu.
Sus In jos
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

is a sexual disgrace - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: is a sexual disgrace   is a sexual disgrace - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 9:51 pm

- N-ar strica, ridică încet din umeri. Şi aşa nu se mai antrenase de vreo două zile, din cine-ştie-ce motive îi veniseră prin minte sau doar că nu avusese timp de ele. Ba avusese, dar era prea ocupată să fie atentă la Suhoon şi la zâmbetele lui. Îl urmă cu paşi simpli pe profesor, ajungând repejor lângă el, căci nu mai voia să fie în spatele lui. Deja îi văzuse spatele şi se plictisese să se tot uite la el. Şi cu tocuri era scundă când venea vorba de bărbaţi !
Îl privi cu coada ochiului, zâmbiind încet şi îşi strânse părul într-un coc dezordonat. Niciodată nu se atrena cu părul liber.
Sus In jos
John Reeves
Profesor
Profesor
John Reeves


Mesaje : 65
Data de inscriere : 24/08/2011
Varsta : 31
Localizare : în râşniţa de cafea

is a sexual disgrace - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: is a sexual disgrace   is a sexual disgrace - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 10:50 pm

Duse paharul la gură luând o înghiţitură destul de mare , aproape cât jumătate din lichidul amărui. Intră în sala de antrenamente lăsându-şi geanta pe canapea şi cafeaua pe o măsuţă. Îşi dădu sacoul jos ,apoi cămaşa cu tot cu cravată luându-şi un tricou negru perfect pentru pielea lui. Nu îl deranja să se dezbrace de faţă cu ea aşa că îşi dădu şi pantalonii , şi pantofii luându-şi o pereche de pantaloni scurţi şi nişte adidaşi.
-Eu sunt gata. îi spuse roşcatei luând ultima înghiţitură din nenorocitul de expresso.
Sus In jos
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

is a sexual disgrace - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: is a sexual disgrace   is a sexual disgrace - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 29, 2011 10:56 pm

- Aw...mă voi duce la vestiare să mă schimb, îi spune liniştită şi trece pe lângă el, iar între timp îşi dă pantofii jos. Se îndreaptă desculţă, cu paşi uşori către vestiare, în timp ce se uita înainte. Poate ca se uitase atentă el şi poate ( sigur, adică ! ) că îi plăcuse ceea ce văzuse, dar nu arătase asta. Nu putea să arate aşa ceva, ar fi părut ciudat din partea ei şi desigur, un lucru nerespectuos.
Când ajunse la vestiare, se schimbă repede în pantaloni scurţi negri, într-un maieu larg, alb şi o bustieră neagră, apoi îşi luă teneşii în picioare. Îşi strânse părul într-o coadă de cal, era mai simplu aşa, apoi se întoarse vioaie şi tare energică la profesor.
Sus In jos
John Reeves
Profesor
Profesor
John Reeves


Mesaje : 65
Data de inscriere : 24/08/2011
Varsta : 31
Localizare : în râşniţa de cafea

is a sexual disgrace - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: is a sexual disgrace   is a sexual disgrace - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 30, 2011 11:38 am

-Ok. spuse scurt aşteptând preţ de câteva minute ca fata să revină schimbată.
Şi aşa se şi întâmplă. Tuşi uşor , chit că era un fumător cu plămânii arşi şi negri precum iadul , alerga mai bine ca oricine din această şcoală şi obosea foarte greu.
-Trebuie să te anunţ că antrenamentele cu mine sunt armată. îi spuse roşcatei întinzându-şi muşchii.
-Mai întâi alergam.
Sus In jos
Rebecka Ryan.
Anul III
Anul III
Rebecka Ryan.


Mesaje : 151
Data de inscriere : 25/08/2011
Varsta : 30
Localizare : pe lângă lapte şi cafea.

is a sexual disgrace - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: is a sexual disgrace   is a sexual disgrace - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 30, 2011 6:30 pm

- Aramată...înţeleg. Nu am făcut, am o vagă idee cu ce se mănâncă, dar...am sa încerc să nu vă dezamăgesc! îi zise atunci Rebekca şi dădu uşor din cap, aprobându'l când spuse ca prima dată aveau să alerge. Eh, nu era mare lucru. Se trezea la cinci şi dădea cine-ştie-câte ture de parc până simţea că i se înmoaie picioarele. Plus, era sigură că profesorul obosea repede fiindcă era fumător, dar totuşi...avea şi o vagă bănuială că nu se va întâmpla asta.
Sus In jos
John Reeves
Profesor
Profesor
John Reeves


Mesaje : 65
Data de inscriere : 24/08/2011
Varsta : 31
Localizare : în râşniţa de cafea

is a sexual disgrace - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: is a sexual disgrace   is a sexual disgrace - Pagina 2 Icon_minitimeMier Aug 31, 2011 12:30 pm

Adăugă un zâmbet slab şi pentru că afară era frumos şi aveam ditamai terentul de fotbal pe care puteai alerga , acolo mergeau.
-Haide la terenul de fotbal. îi spuse fetei luând-o pe coridorul profesorilor şi al sportivilor.
Intră în terenul uriaş de fotbal , trase două răsufări în piept şi începu să alerge pe marginea terenului de iarbă.
Sus In jos
 
is a sexual disgrace
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
red sticks asasin  :: Cămin . :: Camere . :: Camerele profesorilor .-
Mergi direct la: