red sticks asasin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

red sticks asasin

role play real
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 V-am lăsat cuvinte pentru a vă linişti, şi am plecat cărând poveşti şi ale mele nebunii .

In jos 
AutorMesaj
Adelaide DuBois
Profesor
Profesor
Adelaide DuBois


Mesaje : 10
Data de inscriere : 24/08/2011
Varsta : 30
Localizare : de mâine mă mut pe alt nor.

V-am lăsat cuvinte pentru a vă linişti, şi am plecat cărând poveşti şi ale mele nebunii . Empty
MesajSubiect: V-am lăsat cuvinte pentru a vă linişti, şi am plecat cărând poveşti şi ale mele nebunii .   V-am lăsat cuvinte pentru a vă linişti, şi am plecat cărând poveşti şi ale mele nebunii . Icon_minitimeMier Aug 24, 2011 11:33 pm

Îşi lasă trupul să alunece în jos, spre pământ. Zgârie cu unghiile roşii-sângerii peretele, lasând câteva urme vagi după. Priveşte obosită în jurul ei. Când atinge pământul, îl strânge între degete. Tuşeşte de două - trei ori, sec. Dracu să le ia de ţigări ! N-o să mai fumeze...oh, dar ce glumă bună, tocmai în miezul nopţii.
Adelaide îşi muşcă buza inferioară, îşi strâmbă nasul, trage aer adânc în piept şi tuşeşte iar. E răvăşită. Părul, rochia strâmtă, ce-i scoate în evidenţă formele e udă, machiajul curs...ploua. Furtuna o făcuse să arate aşa. Poate şi noaptea petrecută în club. Ridică din umeri, uitându'se printre gene către uşa ce o lăsase între-deschisă.
Sus In jos
 
V-am lăsat cuvinte pentru a vă linişti, şi am plecat cărând poveşti şi ale mele nebunii .
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
red sticks asasin  :: Înafara oraşului . :: Fabrica abandonată .-
Mergi direct la: